530 410 80 44 info@adanzye.com

Bulaşık makineleri hayatımızı kolaylaştıran ürünlerdir. Ancak bulaşık makinelerimizde arızalanabilir ve can sıkıcı bir şekilde tüm işlerimiz aksayabilir. Bu tür can sıkıcı durumlarda Beşiktaş Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi sizlerin olarak hizmetinizdeyiz. Bulaşıklar birikmeden, Arçelik bulaşık makinesi arızalarını hızlı ve garantili bir şekilde onararak yeniden sizlerin günlük kullanımınıza sunuyoruz.

Beşiktaş Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi, uzun yıllardır müşterilerine profesyonel hizmetler vererek sektörün en iyilerinin başında bulunmaktadır.  Arızalarınıza yerinde ve zamanında müdahale edip sizlere modern bir hizmet veren Beşiktaş Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.

Sürekli hizmet içi eğitimler ile hem teknolojik yenilikler, hem de müşteri ilişkileri açısından eğitilen uzman ve deneyimli teknik personelimiz arıza halinde sorunun kaynağını bulur ve onarımını sağlar. Beşiktaş Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi her zaman orijinal yedek parça kullanır ve yaptığı tüm servis hizmetleri için bir yıl garanti verir. Geniş ve orijinal yedek parça stoklarımız işinizin hiç beklemeden hızla yapılmasının da önünü açıyor. Bu sayede hem müşterilerimize daha profesyonel hizmetler veriyor ve sektörde en iyiler arasında yer alıyoruz.

Bulaşık makinesi arızalarının en kolay çözümü çağrı merkezimizi aramanız olacaktır. Beşiktaş Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisini aradığınızda çağrı merkezi elemanlarımız sorunlarınızı dinleyerek arıza kaydınızı oluşturmakta ve sonrasında en uygun teknik ekibimizi sizlere yönlendirecektir.  Bulaşık makinesi arızaları genel olarak yerinde giderilmektedir. Ancak özel durumlarda kendi servis araçlarımız ile arızalı bulaşık makinenizi alıyor ve kısa sürede onarıp sizlerin yeniden kullanımınıza geri sunuyoruz.

Beşiktaş Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi uygun işçilik ücretleri ile de müşterilerimizi sıkıntıya sokmuyor, ürününüzün garanti süresi bitmiş olsa da en uygun şekilde onarımını bir yıl garantili olarak gerçekleştiriyoruz. Beşiktaş Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisinin önceliği müşteri mağduriyetini önlemektir. Bu müşteri odaklı anlayışımız çerçevesinde hizmetlerimizi hassasiyet ve özen içinde gerçekleştiriyoruz.

Beşiktaş Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi ile bulaşık makinesi arızalarınızdan bizi arayarak hızlı ve garantili bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Back To Top