530 410 80 44 info@adanzye.com

İstanbul genelinde Arçelik çamaşır makinesi özel teknik servis hizmetleri veren firmamız Beşiktaş’ta da değerli müşterilerinin yanında.

Beşiktaş Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi sorumluluğunu bilen bir firma olarak, teknik servis hizmetinin hizmetin ciddiyet ve öneminin biliyor. Çamaşır makinesi günlük işlerimizi kolaylaştıran önemli bir yardımcıdır. Böylesine önemli bir cihazın arızalanmaları durumunda işlerimiz aksar ve sıkıntıya düşeriz. Tam da bu noktada Beşiktaş Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi müşterilerinin bu tür sıkıntılarında ciddiyetle yanındadır.

Arçelik çamaşır makinesi gibi bir ürünün özel servis hizmetini vermek tabi ki profesyonellik ve bilgi, tecrübe gerektirir. Beşiktaş Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi olarak teknik donanımımız, kalifiye ekibimiz ve  bunun yanı sıra orijinal yedek parça stoklarımız ile eksiksiz servis hizmeti veriyoruz. Arçelik çamaşır makinesi, bakım, onarım ve montaj ihtiyaçlarına yerinde ve zamanında çözüm sunuyoruz.

Arçelik çamaşır makinenizde bir arıza yaşadığınızda çözüme giden en kısa yok çağrı merkezimizi aramanız olacaktır.  Beşiktaş Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi, 7 / 24 müşteri çağrılarına yanıt vermektedir. Çağrı merkezi personelimiz sizden gelen bilgilere göre hazırladığı arıza formunu ilgili teknik personele iletmektedirler. Teknik ekibimiz belirtilen zamanda müşterinin adresinde hazır bulunmaktadır. Profesyonel bir şekilde arızanın nedeni tespit edilip onarımı sağlamaktadır. Yedek parça ihtiyacı var ise hızlı bir şekilde temin edilmektedir. Onarımı gerçekleştirilen ürün çalışır durumda test edilip teslimi yapılmaktadır. Bir yıl işçilik garantisi verilmektedir.

Beşiktaş Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi Beşiktaş’ın tüm mahallelerinde hızlı, çözüm odaklı, yüksek kalitede hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Hizmet içi verdiğimiz eğitimlerle hem teknik hem de müşteri ilişkileri konusunda eğitilen personelimiz müşterilerimize hızlı, verdiğimiz sözü tutarak, sorunlara kalıcı ve bir yıl garantili çözümler sağlıyoruz.

Sektörde ki bu başarılarımızı iyi bir ekip çalışmasına, garantili ve kaliteli hizmet anlayışımıza borçluyuz. Arçelik çamaşır makinesi kullanıcılarına yakışır şekilde hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Beşiktaş Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi tüm çamaşır makinesi arızalarınızda arıza tiplerine uygun fiyat garantisi ile çözüm buluyoruz.

Back To Top